ID: RA2010/Тоше Проески 6/4-35, Струмица Карпош Македонија

Leased
Property Details

ID: RA2010/Тоше Проески 6/4-35, Струмица Карпош Македонија

Leased
Description

Луксузно уреден стан (карпош)

Apartment - Струмица Карпош

Се издава Луксузно уреден стан во новата населба Карпош во Струмица.
Станот е нова градба и прва употреба, направено во највисок квалитет, рационално и удобрно
Станот има 69м2, се наоѓа на 5ти спрат, во зградата има лиф и имаат сопствено паркинг место во подземната гаража.
Рапоред: Ходник, тоалет со стаклена туш кабина, остава, дневна со кујна и две спални со балкон (балконот е затворен со ПВЦ прозори на клизање).
Станот гледа на Јужна страна, има одлична осветленост и топлина.
Опрема
Комбинирам фрижидер (обичен, комора)
машина за садови
Машина за алишта
комплетно опремена кујна со прибор
телевизор дневна
телевизор спална
ел. Плотна и фурна
Клими 2(спална и дневна)

Услови за изнајмување:
– Станот се изнајмува на период најмалку од една година
– При издавање се наплаќа наем за два месеци (депозит)
– Сметките за струја, интернет и вода се плаќаат месечно (секој месец се прави контрола на сите плакања)
– Сите штети во станот ги подмируваат станарите.
– Дефектите од природен карактер со станот ги средуваме ние со ваш повик.

  Резервирај Тура


  Property Features
  • Apartment
  • 2 bed
  • 1 bath
  • 3 Rooms
  • Built 2020
  • 1 Parking Spaces
  • Air Conditioning
  • Alarm System
  • Floor Area is 69 m²
  • New Construction
  • Toilet
  • Ensuite
  • Carport
  • 3 Open Parking Spaces
  • Furnished
  • Dishwasher
  • Balcony
  • Split System Heating
  • Split System Aircon