ID : SA1018/Булевар ЈНА 5/18, Штип 8ми Ноември Македонија

600€/m2
Property Details

ID : SA1018/Булевар ЈНА 5/18, Штип 8ми Ноември Македонија

600€/m2
Description

Стан луксузно наместен на бул. ЈНА 8ми Ноември

Apartment - Штип 8ми Ноември

Се продава стан во населба 8ми Ноември луксузно наместен со површина од 100м2.
Станот е на одлична локација во населбата 8ми Ноември над продавниците Младеновски веднаш до паркот, со огромен простор за паркинг и голем двор, има супер поглед и голем балкон со поглед на река Брегалница.

Распоред: Ходник, влезна врата, голема дневна со трпезарија и шанк со кујна, тоалет, спална и балкон.
Станот располага со Пингвин клима инвертер 12kw, кожена гарнитура со клуб стаклена маса, шанк кујна со плотна и рерна, трпезариска маса, наместена бања со проточен бојлер штибел, туш кабина и перална за алишта, спална соба со спална и плакар. Подлогата е целата со плочки.
Станот е на 5ти спрат на јужна страна.

  Резервирај Тура


  Property Features
  • Apartment
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 2 Rooms
  • Built 2016
  • 1 Parking Spaces
  • Air Conditioning
  • New Construction
  • Carport
  • Open Parking Spaces
  • Floor Boards
  • Balcony