ID: SA2021/Ленинова 99, Струмица Македонија

77000€
Property Details

ID: SA2021/Ленинова 99, Струмица Македонија

77000€
Description

Супер наместен стан над Зендолино

Apartment - Струмица

Се продава супер наместен стан во зградата над Зендолино супермаркет кај паркот во Струмица, источна страна.
Станот е наместен и спремен за живеење, станот е нов и не користен.
Квалитетна градба со супер квалитетна опрема и покуќнина.
Станот е со средниов распоред и располага со следниов инвентар:
Четврти спрат, лифт и надворешен паркинг простор
Ходник од кој се влегува во сите простории
2 тоалета еден со туш кабина и перална, друг само шоља и лавабо
детска соба наместена со креветчиња на спрат и плакар со биро
Спална соба со спална и плакар
Дневна соба со трпезарија и кујна опремени со:
Кујна: отворена кујна со мало шанкче покриено со плотна како и цела работна кујна, со видечи елементи, има вградена машина за садови, вграден фрижидер, вградена фурна и микропечка.
Дневна: кожена гарнитура со клуб маса и фотеља, вградена полукружна тв комода, трпезариска маса со 6 кожни стола и клима уред Хаер 3.5 КВ.
Балкон со големина 1.5 на 4 пристам од дневна и спална
станот има подлога од пархет и плочки, пвц врати и прозори, ролетни и комарници, надворешна блиндор врата, влезната врата на зградата е заклучена и се отвора до код за станарите.

  Резервирај Тура


  Property Features
  • Apartment
  • 2 bed
  • 1 bath
  • 3 Rooms
  • Built 2010
  • 1 Parking Spaces
  • Air Conditioning
  • Alarm System
  • Floor Area is 86 m²
  • Energy Rating А+++
  • New Construction
  • Toilet
  • Carport
  • Open Parking Spaces
  • Secure Parking
  • Floor Boards
  • Pay TV
  • Balcony
  • Split System Aircon