ID: RH1002/бб Борис Крајгер, Штип Македонија 2000 Македонија

Leased
Property Details

ID: RH1002/бб Борис Крајгер, Штип Македонија 2000 Македонија

Leased
Description

Куќа во нас. Сењак 70м2

House - Штип Македонија

Се издава Двособен стан во населба Сењак до Алфа вет. Наместен со сите птребни елемент веднаш вселив, се состои од една спална соба, ходник, бања и Дневна со кујна и балкон. Комплетно уредена кујна, Микробранова печка, електричен шпоред со фурна, машина за садови и потребен инвентар, клими во сите соби, термо печка за греење, Опремено купатило, болјер, машина за перење алишта, спална соба со два одделни кревети со клима уред и греалици за греење.
чевларник и закачалка, на располагање има и правосмукалка, сушара за алишта. Лесно достапно, со паркинг места за паркирање.

Property Features
 • House
 • 1 bed
 • 1 bath
 • 2 Rooms
 • 1 Parking Spaces
 • Air Conditioning
 • Alarm System
 • Land is 150 m²
 • Floor Area is 70 m²
 • Energy Rating А
 • Toilet
 • Garage
 • 2 Open Parking Spaces
 • Furnished
 • Secure Parking
 • Dishwasher
 • Balcony
 • Split System Heating
 • Split System Aircon
wehomemk
Маркетинг
078 419 995
032 618 999
Dream Home
Маркетинг и Продажба во Штип
Read More
[contact-form-7 id=