ID: RH1004/10 Панче Караѓозов, Штип Штип 2000 Македонија

Leased
Property Details

ID: RH1004/10 Панче Караѓозов, Штип Штип 2000 Македонија

Leased
Description

Луксузен 2 спален Апартман

House - Штип Штип

Се издава Веднаш вселив спрад од кука 72 м2, луксузно опремен, до пинг понг салата,
Спратот е реновиран и супер опремен, Се состои од 2 спални, кујна, купатило и ходник, клими во секоја соба и 2 балкона.

Опрема:
– Машина за миење садови
– Машина за перење алишта
– Машина за сушење алишта
– Топлотен панел
– Фрижидер (комбиниран)
– Плотна за готвење со фурна

Услови за изнајмување:
– Станот се изнајмува на период најмалку од една година
– При издавање се наплаќа наем за два месеци (депозит)
– Сметките за струја, интернет и вода се плаќаат месечно (секој месец се прави контрола на сите плакања)
– Сите штети во станот ги подмируваат станарите.
– Дефектите од природен карактер со станот ги средуваме ние со ваш повик.

  Резервирај Тура


  Property Features
  • House
  • 2 bed
  • 1 bath
  • 3 Rooms
  • Built 1980
  • 1 Parking Spaces
  • Air Conditioning
  • Alarm System
  • Land is 250 m²
  • Floor Area is 72 m²
  • Garage
  • 2 Open Parking Spaces
  • Furnished
  • Dishwasher
  • Floor Boards
  • Pay TV
  • Balcony
  • Split System Heating
  • Split System Aircon
  • Fully Fenced