ID: RA1093/106 Партизанска, Штип Македонија

Leased
Property Details

ID: RA1093/106 Партизанска, Штип Македонија

Leased
Description

Нов Луксузно наместен Стан

Apartment - Штип

Се издава нов луксузно наместен стан во новите згради на Алекс во Сењак 4 после кружниот. Станот е со површина од 53м2 комплетно опремен, прва употреба, супер квалитетна градба. Станот располага со ходник, дневен простор со трпезарија и опремена кујна (фурна, плотна,прибор), излез на балкон, комотна спална соба со балкон, комполетно опремена бања/тоалет(туш кабина, перална), 4ти спрат источна ориентација. Андроид телевизор 50″, Греење и ладење со квалитетни фенкојлери од брендод Gree. Зградата располага со сопствен паркинг, домофон на влезна врата, блиндор влезна врата на станот, лифт, мермерен влез и се останато што е нопходно за функцуонирање на нова клавитетна зграда за квалитетно домување.

Услови за изнајмување:
– Станот се изнајмува на период најмалку од една година
– При издавање се наплаќа наем за два месеци
– Сметките за струја, интернет и вода се на товар на изнајмувачот
– Сите штети во станот ги подмируваат станарите.
– Дефектите од природен карактер во станот ги средуваме ние со ваш повик.
– Домашни миленици не се дозволени.

Property Features
 • Apartment
 • 1 bed
 • 1 bath
 • 2 Rooms
 • Built 2024
 • 1 Parking Spaces
 • Air Conditioning
 • Alarm System
 • Floor Area is 53 m²
 • New Construction
 • Carport
 • Furnished
 • Secure Parking
 • Floor Boards
 • Pay TV
 • Intercom
 • Balcony
 • Deck
 • Courtyard
 • Outdoor Entertaining
 • Split System Aircon
 • Fully Fenced
wehomemk
Маркетинг
078 419 995
032 618 999
Dream Home
Маркетинг и Продажба во Штип
Read More
[contact-form-7 id=