ID: RA1063/Кирил и Методи Штип Македонија

Leased
Property Details

ID: RA1063/Кирил и Методи Штип Македонија

Leased
Description

Луксузен стан во центар Штип 165м2

Apartment - Штип

Се издава луксузно уреден стан од 165м2 во строгиот центар на Штип до саат кулата. Станот е комплетно опремен со сите потребни и неопходни работи за живеење. Станот располага со голема дневна соба со балкон и поглед на ценатарот на Штип, камин, греење и ладење, клима, интернет, кабелска телевизија, машина за садови, Блендирана влезна врата отварање со код и апп.
распоред: Ходник, Остава за парно греење, бољер и простор за алат, Гардеробер, Кујна со остава за храна, Голема двевна со камин, балкон и прекрасен поглед, гостинско ВЦ, веце со бања, детска соба со гардеробер, втора детска соба, спална со гардеробер и бања со џакузи.

Услови за изнајмување:
– Станот се изнајмува на период најмалку од една година
– При издавање се наплаќа наем за два месеци
– Сметките за струја, интернет и вода се плаќаат однапред со депозит (подоцна на 3 месеци се прави пресек и се порамнуваат сметките)
– Сите штети во станот ги подмируваат станарите.
– Дефектите од природен карактер со станот ги средуваме ние со ваш повик.
– Домашни миленици не се дозволени.

Property Features
 • Apartment
 • 3 bed
 • 2 bath
 • 4 Rooms
 • Built 2008
 • Air Conditioning
 • Alarm System
 • Floor Area is 160 m²
 • Energy Rating А+++
 • New Construction
 • Toilet
 • 3 Ensuite
 • 2 Open Parking Spaces
 • Furnished
 • Secure Parking
 • Dishwasher
 • Floor Boards
 • Broadband
 • Pay TV
 • Intercom
 • Spa
 • Balcony
 • Shed
 • Open Fire Place
 • Hydronic Heating
 • Split System Aircon
 • Fully Fenced
wehomemk
Маркетинг
078 419 995
032 618 999
Dream Home
Маркетинг и Продажба во Штип
Read More
[contact-form-7 id=